141

Horváth Ágnes (1985)

Málnakutya (2020)

Technique: olaj, akrill, csillám, vászon
Dimensions: 100 x 70 cm
j.h.: Horváth Ági, 2020

Lujzi a legelvarázsoltabb kislány, akivel valaha találkoztam.
Tavaly nyáron, "Málna kutya szerepében" ismertem meg.
A parton elszórt játékai láttán én is Málna kutyának éreztem magam néhány pillanatig, és a varázslat idejére minden más megszűnt létezni.
Starting price: 180 000 HUF (578 EUR*, 626 USD*)
IMPORTANT! A Buyer's Premium is added to the hammer price.**
* Approximate prices. Sale-day bank buy rates apply
** Buyer's Premium is applied regressively based on the following price ranges:
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
4 200 000 — ∞ HUF 15%
  • Registration of bids closed for this auction.